Vett & Etikett-app för din Iphone!

För dig som vill ha en snabb och tillgänglig uppslagsbok i vett och etikett, så finns nu Etikettdoktorns App att ladda hem till din Iphone.

Jag tjänar inga pengar på den, det vill jag betona. Se den som en service. Priset är lågt, 7 kr, de går till programexperterna.

http://itunes.apple.com/se/app/vett-etikett/id416592673?mt=8

iPhone Screenshot 2

0 Taknar kring “Vett & Etikett-app för din Iphone!

  1. Bloggaren Magnus skriver:

    Men så kul. Jag laddar ner.

  2. Etikettdoktorn skriver:

    Det var roligt att höra! Man vill ju ligga på framkant med bok, blogg, webb och nu app. Konkurrenterna (som är mycket kompetenta och duktiga) får hålla i hatten, nu blåser vi förbi…. 🙂

  3. Sven K skriver:

    Helt kanon! Detta är precis vad App store har saknat! Jag laddar också ned!

Har du en fråga till Etikettdoktorn, ställ den inte i kommentarsfältet. Ställ din fråga här. Då får du även ett meddelande när din fråga besvarats. Frågor i kommentarerna kommer inte placeras i kön och ditt svar kan dröja och blir svårare för dig att hitta

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *